Tantrická masáž v Praze

Tantrická masáž v Praze — to je speciální a propracovaná masáž, která umožňuje mužům a ženám vyjádřit si vzájemně svou lásku. Tantrická masáž v sobě spojuje léčivé techniky indické praxe a předehry, urychluje sexuální energii — libido — a rozvádí jej po celém těle, až po konečky prstů. Koneckonců, v souladu s myšlenkami Tantry (a moderní učenci souhlasí) je lidské tělo jedna velká erotogenní zóna. Hlavní věcí je schopnost užít si každý partnerův dotek. Erotické potěšení zcela závisí na tom v jaké se člověk nachází náladě a na schopnosti užít si přítomný moment.Tantrická masáž se odvíjí od plné důvěry partnerů k sobě — otevřenosti vůči partnerovi, otevřenosti čaker. Jako lidé se lišíme od zvířat mimo jiné tím, že naše sexuální chování není přímo závislé na instinktu a cyklických obdobích, ale závisí především na našem psychickém stavu, naladění a hlavní erotogenní zóně člověka- našem mozku.

Během tantrické masáže v Praze vám naše masérky, které se profesionálně věnují tomuto typu masáže, pomohou naladit se na klidnou, útulnou a relaxační atmosféru našeho masážního salonu. Aromatické oleje, tlumené světlo blikajících svíček, pohodlná postel – to vše vám pomůže zapomenout na problémy a nechat je za dveřmi našeho salónu.

Behěm Tantrické masáže budete cítit každou buňku vašeho těla a těla masérky. Tantrická masáž je prováděna rukama a nejitimnejšími častmi těla masérky. Všechny pohyby jsou měkké a velmi smyslné. Tantrická masáž v Praze je směřována k uvolnění vaší sexuální energii a maximální relaxaci. Podle tantrického učení, může člověk pouze skrze spojení se s partnerem soustředit svou energii na spojení s okolním světem a harmonizaci. Při tantrické masáži proudí energie jin a jang plynule z jednoho těla do druhého a dochází k energetickému obohacení a dobití. Budete cítit, jak se žhavé doteky masérky rozšiřují po celém vašem těle, a rostoucí erotické potěšení získává na síle a trvá překvapivě dlouho. Tantrická masáž v Praze je nezapomenutelný zážitek, vyhraňte si pár hodin svého drahocenného času a prožijte je ve společnosti našich krásných masérek. Budete se cítit zcela nabití, odpočatí, plní energie a připravení na vše !