Masáže

tantraeromassage@gmail.com Dejvická 1, Praha 6. +420 228 886 662

V našem salonu erotické masáže si můžete vybrat masáž podle vašich představ. Nabízíme Vám tyto masáže:

Erotická masáž

Erotická masáž

Není pochyb o tom, že erotická masáž v Praze — je jedna z nejpříjemnějších forem rekreace arelaxace v tomto krásném městě. A to je nejen příjemné, ale i užitečné,protože nic nevzrušuje představivost tak, jako jemný dotek krásné polonahé masérky.

Stále
Nuru masáž

Nuru masáž

Masáž s tajemným názvem Nuru masáž Praha, je také známá jako thajská celotělová masáž. Tato Nuru masáž je prováděna pružným a štíhlým tělem masérky. Název “Nuru” masáže je odvozen od japonského slova nori – druh řasy jež je součástí gelu, který se používá při masáži.

Stále
Tantrické hry

Tantrické hry

I když je váš sexuální život harmonický a aktivní, každý si občas rád vyzkouší něco nového a vzrušujícího. Tantrické hry a cvičení, hraní rolí, výměna rolí v našem salónu v Praze s nádhernými dívkami – hravými a zručnými masérkami, vás přesvědčí o skutečnosti prožívaného s grády,

Stále
Tantrická masáž

Tantrická masáž

Tantrická masáž v Praze — to je speciální a propracovaná masáž, která umožňuje mužům a ženám vyjádřit si vzájemně svou lásku. Tantrická masáž v sobě spojuje léčivé techniky indické praxe a předehry, urychluje sexuální energii — libido — a rozvádí jej po celém těle, až po konečky prstů. Koneckonců,

Stále
Lesbická show

Lesbická show

Dvě ženy hladící se navzájem na lesbické show v Praze – to je jeden z nejzajímavějších pohledů pro muže. Proč Lesbická show v Praze muže tak přitahuje? Snad proto, že v každém muži žije tvůrce — umělec, který potřebuje rozjímat nad krásou ženského vtělení a tato kreativní životní síla mu umožní objevovat svět a dává sílu jej měnit.

Stále
Masáž prostaty

Masáž prostaty

Pro muže, kteří si chtějí rozšířit své sexuální zkušenosti a zároveň pečovat o své zdraví, je erotická masáž prostaty Praha nejlepší volbou. Stimulace prostaty je zároveň prevencí rakoviny. Tato masáž prostaty má skvělý účinek na erekci a umožní vám obnovit erektilní funkce.

Stále
Masáž u Vás doma

Masáž u Vás doma

Náš erotický masážní salon v Praze má ty nejkrásnější masérky. Můžete pozvat některou z nich (nebo několik najednou, chcete-li) k sobě domů nebo do hotelu. Masáž kterou si vyberete bude stejně profesionální a kvalitní, jako v prostorách našeho salonu.

Stále
Erotická sex masáž v Praze

Erotická sex masáž v Praze

Po krásné procházce po Starém Městě máte v podvečer touhu se plně uvolnit a vzít si od krásného města vše — nejenom duší, ale i tělem. Tady na řadu přichází tajné uličky s přitlumeným světlem, lehká muzika a krásky, které jsou ochotné souhlasit téměř se vším. V mnoha sex klubech Prahy.

Stále
Relax-masáží

Relax-masáží

Chtěli byste si dopřát neocenitelný čas, který bude věnován jen Vám? Ať už je to jen hodina nebo dvě, tento čas strávítě s potěšením a úžitkem. Bez ohledu na to kolik Vám je let, nebo v jakém stavu je Vaše zdraví, relax-masáž v Praze .

Stále
Erotick masáž v Praze

Erotick masáž v Praze

Erotická masáž v Praze — využítí techniky masáže pro erotické potěšení. Na rozdíl od léčebné masáže, která se provádí tak, aby se zabránilo sexuálnímu vzrušení, pro erotickou masáž je sexuální vzrušení hlavním cílem. Například, namísto toho, aby se něžné části klienty přikrývaly osuškou, masážistka, provádějicí erotickou masáž v Praze

Stále
Мasáž tělem na tělo

Мasáž tělem na tělo

Pokud jste člověkem, kterému se ještě nepoštěstilo vyzkoušet si tu nejerotičtější masáž tělem na tělo v Praze, mnohé jste ztratili. Ale na druhou stranu jste šťastný člověk — taková zkušenost je zážitkem na celý život! Jsou to právě smyslné pocity, které Vás doslova donutí.

Stále
Tantra masáž v Praze

Tantra masáž v Praze

Tantra masáž v Praze sahá až do starověké indické tradice tantra učení. Je to celá duchovní praxe, která v sobě spojuje myšlenku jednoty těla a ducha. Proto se v této duchovní praxi na tělo nezapomíná, ale naopak, je mu věnováno dokonce i větší pozornosti než duchu.

Stále

tantraeromassage@gmail.com Dejvická 1, Praha 6. +420 228 886 662