Maximální uspokojení – sex v Praze

V současnosti není sex v Praze ničím zakázaným ani tajným. Čím dál tím méně slovu lásky a čím dál tím více vášně a touhy. Mladí lidé se chtějí stát zkušenými v tomto směru, aby vyhovovali společenskému trendu. Sex už nikoho nevyvede z míry, stal se čímsi obyčejným. Ale! Jedním z nejpříjemnějších momentů je vzrušení z momentu neočekávaného a netušeného, co partnery opět vzruší. Jak toto vzrušení v průběhu noci nalézt? Spolu se svým partnerem nebo dívkou? Noc, romantika, svíčky. To je všechno úžasné, ale nikoho tím již nepřekvapíte. Ten, kdo tu krásu připravil, bude čekat pochvalu a vděčnost a druhý partner se tím bude cítit zavázán. Existuje mnoho jiných způsobů, jak učinit vaši noc nezapomenutelnou.

Jestli svému partneru důvěřujete, svěřte mu své fantazie! Pohovořte s ním o svých tajných myšlenkách a snech. A nezávazně to zkuste převést v možnost reality. Muži stačí přání, u ženy to funguje jinak. Aby se uvolnila a bylo možné ji uspokojit, žena musí přestat přemýšlet. Nepřemýšlet o přípravě, oblečení atd.

Je důležité myslet na svého partnera a jak ho potěšit. Vždyť při sexu v Praze se toho účastní oba dva. A jestli se situace nevyvíjí tak, jak jste si to představovali, je důležité to říct, ne mlčet a trpět. Vždycky je důležité na toto téma spolu komunikovat. Pro udržení spojeného společného sexuálního života je to opravdu podstatné – sdílet a chápat. Muži a ženy se liší nejen tělem, ale i fantaziemi, přáními a biorytmy. Ona potřebuje k dosažení orgasmu více času, jemu může stačit pár sekund. Zrovna tak i žena ale může dosáhnout více orgasmů, což muži milují, protože se bojí, že nedokážou svoji partnerku uspokojit. A to se týká všech mužů.

Mnoho párů přemýšlí o tom, jestli souloží dostatečně často – méně nebo více než je obvyklé. Na tohle neexistuje odpověď, jen domněnka. Někdy lidé souloží častěji, když už se tolik nemilují a zaplňují tím prázdnotu mezi nimi. A jsou páry, které se milují a je jim jedno, jak často spolu souloží. Inu to je láska…