Masáž prostaty v Praze

Pro muže, kteří si chtějí rozšířit své sexuální zkušenosti a zároveň pečovat o své zdraví, je erotická masáž prostaty Praha nejlepší volbou. Stimulace prostaty je zároveň prevencí rakoviny. Tato masáž prostaty má skvělý účinek na erekci a umožní vám obnovit erektilní funkce.

Ty z našich hostů , kteří budou absolvovat masáž prostaty poprvé, chceme zbavit veškerých pochybností a úzkosti o možném nepohodlí, spojeném s touto jemnou masážní oblastí .

Naše profesionální masérky vám poskytnou kompletní uvolnění celého těla a plné zklidnění, aby jste získali příjemný pocit a mohli jste si naplno vychutnat vzrušující a léčivý účinek této masáže.Je samozřejmostí, že všechny naše masérky jsou nejen zručné, ale take tak rozkošné a sexy, že se Vám dostane nejen účinné terapie, ale také vzrušujícího erotického potěšení.

A jak probíhá masáž prostaty v Praze? Nejdříve masérka začíná s lehkou masáží zad pro uvolnění, dále pak nohou, hýždí, pomalu přechází k pánevní oblasti, kde pak začíná masírovat oblast kolem análního otvoru, a pak velmi jemně proniká prsty do konečníku a masíruje zevnitř.Pro usnadnění masérka používá lubrikační gel, takže se nebudete cítit nepříjemné, naopak, masáž prostaty bude příjemnější a velmi vzrušující. Tato masáž působí přímo na prostatu. Ale jak víte v zadečku mužů i žen existuje mnoho nervových zakončení, takže celkový dojem z masáže od našich profesionálních masérek bude velmi příjemný.Na povrchu prostaty se nachází mnoho citlivých nervových zakončení a když smyslné potěšení dosahuje svého vrcholu a orgasmus je blízko, prostata se prokrví a nabyde na velikosti. Masérka toto cítí a zvýší stimulaci, což zaručí že váš orgasmus bude tak silný a rozšiřující se po celé pánevní oblasti, z pohlavních orgánů k anusu, že na tento zážitek nikdy nezapomenete !

Masáž prostaty v Praze vám umožní objevit novou, neuvěřitelnou sexuální zkušenost, protože prostata je často zmiňována jako mužský G bod. Ve stavu hluboké relaxace můžete získat z masáže prostaty opravdové potěšení, v našem salonu erotické masáže v Praze!