Nuru masáž v Praze

Masáž s tajemným názvem Nuru masáž Praha, je také známá jako thajská celotělová masáž. Tato Nuru masáž je prováděna pružným a štíhlým tělem masérky. Název “Nuru” masáže je odvozen od japonského slova nori – druh řasy jež je součástí gelu, který se používá při masáži. Kombinace neuvěřitelně vzrušujícího ženského těla, které se pohybuje po vašem těle, a léčivých účinků řas nori, dodávají masáži efekt radosti a revitalizace těla. Nuru masáž v Praze, stejně jako po celém světě, získává svou popularitu díky kombinaci potěšení a blahodárných vlivů. A i když tento druh masáže není tak častý, zveme vás do našeho erotického salonu, kde naše masérky mají dlouhou praxi a provádí tuto exklusivní a vzrušivou masáž profesionálně. Nuru masáž v našem salonu se nedá splést s jakoukoli jinou masáží !

Technika na Nuru masáž se liší od jiných typů masáží tím, že je téměř celá založena na pohybech těla nahé masérky vašem těle. Masérka promaže nejen vás, ale i sebe. Samozřejmě, tato show vás rozhodně vizuální potěší.. Nuru gel dokonale hydratuje pokožku a pomáhá eliminovat toxiny z těla, je bez vůně a chuti, takže nic nebude odvádět vaši pozornost od prožitků těla , a budete se moci zcela věnovat Nuru masáži. Dotykové vjemy se díky Nuru gelu znásobují, budete moci vnímat každý dotek těla masérky. Během masáže Nuru se masérka pohybuje po vašem těle svým bříškem, prsy, hýžděmi, a to nejlepší co můžete udělat – je oddat se zcela této energii a relaxovat.. Celé vaše tělo bude pokryto vlnami potěšění a vzrušení, masérka se bude věnovat každičké časti vašeho těla.

Nuru masáž, jak jsme již řekli, k nám přišla z Východu, a východní praxe nemají striktní rozdělení na fyzickou a duchovní rovinu — tyto dva atributy jsou vzájemně propojeny tak pevně, že pouze jejich kombinace umožňuje celou škálu pocitů . A Nuru masáž v Praze — není výjimkou. Naše masérky jsou velmi intuitivní a otevřené, věnují vám nejen svou krásu a vřelost, ale okouzlí vás i svou sexuální energií.