Erotická masáž v Praze – Jak ji dělat správně?

Každá dáma by ráda potěšila svého kavalíra a překvapila ho luxusně provedenou erotickou masáží. Základem je trpělivost a vnímavost, protože u erotické masáže si muž více užívá průběh než samotné intimní zakončení. Pokud se žena rozhodne provést erotickou masáž, musí se ujistit, že její průběh nikdo nenaruší a každému se nakonec dostane toho, po čem touží.

Jak připravit partnera na erotickou masáž?

1. Muž si určitě musí dát koupel, aby se uvolnil.

2. Atmosféra by měla být intimní, takže v pokoji ztlumíme světla, pustíme náladovou hudbu a zapálíme aromatické svíčky.

3. Masážní olej – to bude Váš věrný pomocník. Jeho vůně by neměla být příliš silná nebo sladká, protože pak bude rozptylovat pozornost partnera.

V prodeji jsou běžně masážní oleje pro muže, které se pro erotickou masáž hodí ideálně. Lze ho také koupit v sexshopech. Sexuální touhu probouzejí například citrusy, máta, jasmín, bergamot růže atd.

Něžná, smyslná a laskající erotická masáž vždy začíná masáží zad partnera. Spěch není k ničemu, pohyby mají být pomalé, smyslné, svádějící. Krouživými pohyby masírujeme ramena, kříž, bedra, boky i zadek.

Pak následuje oblast šíje a zátylku. Masírujeme jednou rukou, která pak sklouzne opět podél páteře a můžeme lehce použít i nehty. Pohybem tam a zpět pomasírujeme opět i boky a ramena, stále za jemného použití nehtů.

Pak partnera otočíme a budeme se věnovat masáži jeho údu a varlat. Nespěcháme, hrajeme si, jinak to muž nevydrží a bude chtít jít hned do postele. Ale tak erotická masáž stejně většinou končí 🙂

Erotickou masáž v Praze si můžou udělat partneři vzájemně, ale daleko pikantnější by bylo přijít na profesionální erotickou masáž do našeho salonu. Masáž pro páry vám přinese nové emoce a potěšení a vaše vášeň se opět rozhoří s velkou silou.