Massage Prague

Kontakty

Salón Erotické masáže v Praze je otevřen 24 hodin denně!

Poznámka: Pokud provádíte rezervaci v našem salonu v době kratší než 24 hodin, prosím kontaktujte nás telefonicky na čísle: +420 228 886 662. Pokud rezervujete s více než 24 hodinovým předstihem, napište nám na e-mail
на e-mail: [email protected]

V našem salonu erotické masáže Praha 6 můžete platit kreditní kartou.

Pokud v Praze nebydlíte a jste tu jen na návštěvě, nejsnadněji se k nám dostanete taxíkem. Je-li vás více než 2 osoby, zavolejte nám, zaplatíme vám taxi odkudkoli po Praze !

Najdete nás na Praze 6, nedaleko historického centra Prahy, asi 15 minut pěší chůze od Pražského Hradu, a to mezi stanicemi metra Hradčanská a Dejvická.
Náš klub se nachází přímo na rohu ulic Dejvická a Václavkova, necelých 200 metrů od stanice metra Hradčanská.

Pokud jedete metrem, při výstupu ze stanice Hradčanská (trasa metra “A”-zelená) přejdete přes železniční koleje a dáte se doleva, a asi po 2 minutách chůze již uvidíte nápis TANTRA-CLUB a jste u nás

Ze stanice metra Dejvická se k nám dostanete pěšky asi za 10 minut. Z Kulaťáku (Vítězné Náměstí) půjdete po ulici Dejvická, dokud po pravé straně nenarazíte na dům č.1 s nápisem TANTRA-KLUB.

Telefon: +420 228 886 662
Adresa: Dejvická 1, Praha 6
E-mail: [email protected]

Pro Pražskéjistě netřeba vysvětlovat ale následující informace se vám můžou hodit:

Tramvají do zastávky Hradčanská se dostanete:

Tramvaj č.26 (od zast. Hlavní nádraží, Masarykovo nádraží, náměstí Republiky, Dlouhá třída)Tramvaj č.8 (od zast. Náměstí Republiky, Dlouhá třída)

Tramvaj č.18 (od zast. Karlovy lázně, Národní divadlo, Národní třída, Karlovo náměstí)

Tramvaj č.20 (od zast. Malostranské náměstí, Ujezd, Anděl, Smíchovské nádraží)

Tramvaj č.1 (od zast. Nádraží Holešovice)Z letiště Ruzyně autobusem č.119, nebo expressem AE do zast.

Dejvická a dále pěšky asi 10 minut.Pokud k nám jedete autem, nejsnadnější je zajet do ulice Dejvická z Kulaťáku (Vítězné Náměstí), dále až k domu č.1, a zaparkovat buď před domem, nebo ve vedlejších ulicích.

Modrá zóna na Praze 6 zatím není zavedena.Těšíme se na Vás !