Relaxační masáž v Praze

Povězme si o relaxační masáži pro zdraví a spokojenost. Jestliže se cítíte unaveni každý večer a při vstávání se také necítíte odpočatě, existuje na to skvělý lék – sauna a masáž. V Tantra klubu Julie Varry najdete oboje – jak saunu, tak masáže a navíc se můžete seznámit se sympatickými lidmi, kteří si přišli také oddechnout jako vy. V našem klubu probíhají pravidelné lekce, kde je stejný počet mužů a žen. Hosté se učí provádět erotickou, tantrickou a relaxační masáž: nejprve se spárují, oblečení pouze do prostěradla nebo erotického spodního prádla a spolu procvičují masáž. A to vše pod vedením zkušených lektorek tantry.
Jak udělat dobrou masáž? Nejprve namasírujeme ramena. Masáž by měla v sobě zahrnovat hlazení, roztírání a mnutí, kdy každý úkon zopakujeme tak desetkrát kvůli uvolnění. Správného naladění a připravenosti k samotné masáži nejlépe dosáhneme hlazením. Pak pokračujeme masáží od ramen ke spodní části šíje až k uším a pomalu se vracíme stejným pohybem od uší zpátky.
Po masáži ramen následuje masáž hlavy, kdy postupujeme ve směru od šíje k temenu a zpět. Lehce „poštípeme“ zleva i zprava od páteře k lopatkám. Pokud je muž svlečený, můžeme stejným způsobem pokračovat až ke kříži. Pokud je masáž prováděna v polední pauze, tohle bude stačit. Při provádění „štípání“ je nutné si pamatovat, že směrem dolů musí být masáž prováděna citlivěji, než-li v horních partiích.
Po „štípání“ můžeme přejít k „roztírání“, kdy dráha pohybu je ta samá jako při štípání kolem páteře a hlazení v oblasti ramen. Úkony musí být prováděny s dostatečnou intenzitou, ale ne hrubě. Vždyť relaxační masáž v Praze má přinést uvolnění a ne bolest. Po roztírání je možné přejít k „mnutí“ ramen, kdy používáme k tomu pouze jednu dlaň, druhou si masírovaného přidržujeme.
Po provedení komplexního hlazení a roztírání se tělo uvolní a přejdeme k závěrečné fázi. Pokud zpočátku byla masáž aktivní, závěr patří jemným lehkým dotekům. Po mnutí musí následovat něžné roztírání plynule přecházející do lehkého hlazení. Hladíme ramena, šíji, zátylek a hlavu. Masáž v žádném případě nepřerušujeme! Lepší je naopak si ji prodloužit erotickým laskáním v tantrickém stylu – vždyť právě za tím přicházejí hosté do našeho klubu!