Relax-masáží v Praze

Chtěli byste si dopřát neocenitelný čas, který bude věnován jen Vám? Ať už je to jen hodina nebo dvě, tento čas strávítě s potěšením a úžitkem. Bez ohledu na to kolik Vám je let, nebo v jakém stavu je Vaše zdraví, relax-masáž v Praze bude užitečná pro Váš psychologický stav a udržení zdraví. Profesionální relax masáž v Praze se provádí pomocí terapeutických technik jako je například reflexoterapie, akupunktura nebo lymfodrenážní masáž.

A navíc je relax-masáž v Praze nádherná profylaxe množství psychosomatických onemocnění, zvýšené únavy, bolestí hlavy a mnoha dalších problémů, které pochází z pocitů neustálého napětí. To, co odlišuje tento typ odpočinku od prostého ležení doma na pohovce, je možnost se plně odpojit od vnější informace a podnětů a ponořit se do příjemných pocitů. Relax-masáž Vám umožní osvobodit Vaše svaly a kostní systém od napětí, díky relax — masáži získáte uvolnění Vašeho organismu od fyzické a energetické vytíženosti a nepochybně zlepší Vaše zdraví.

Abyste docílili nejlepšího masážního efektu, jsou často při relax masáži využívany techniky, které již dávno prokázaly svojí efektivnost při kladném vlivu na nervový systém — aromaterapie a synergická chromoterapie. Poslední metodika si zakládá na vlivu určitých barev na psychologický stav člověka a na jeho vegetativní systém. Například modrá barva osvětlení místnosti, ve které Vám bude prováděna relax-masáž v Praze, na Vás bude působit uvolněně a relaxačně. Naopak žlutá Vás ke konci masáže nabudí a probudí ve Vás optimistický pocit. Kromě zraku a čichu hraje při relax-masáži velkou roli sluch, a proto tichá a nenavazujicí muzika poslouží jako doplněk dobré relax-masáže v Praze.

Relax-masáž obvykle trvá hodinu, hodinu a půl nebo dvě hodiny. Během této doby ze zmenší svalové napětí, krevní tlak a páteř se lehce protáhne, takže budete moct lehce udržet rovný postoj. Na úkor přílivu krvi k povrchu těla pocítíte významný vliv relax-masáže na kůži, což napomůže k její regeneraci a pružnosti.

Relax-masáž v Praze — odpočinek, dočasné vrácení v pocit pokoje a uklidnění. Samotná idea relax-masáže spočívá v tom, že pokud dáme našemu organismu dostatek času na obnovení a podpoříme ho v tom za pomoci měkkého vlivu na všechny systémy organismu, naše tělo samo využije vnitřní zdroje k tomu, aby se zbavilo stresu z každodenního života.

Technika relax-masáže zahrnuje mnoho technik z různých typů masáží a Vy můžete počítat s nejen uvolněním, ale i s léčbou některých onemocnění opěrně-svalového systému. Takový typ masáže je vyvážen na to, aby nakopnul organismus k uvolnění a relaxaci, ne však k odstranění chronických bolestí nebo jiných onemocnění. Pro řešení takových problémů může být relax — masáž dobrou doprovodnou pomocí s upevňujicím efektem celkového léčení, ale ne léčebným prostředkem.

masáží v PrazeMasérka, provádějicí relax-masáž v Praze pro Vás, bude využívat měkké a nebolestivé nebo nepohodlné pohyby — podlouhlé hladké a klouzavé hlazení, rytmická a plynulá přitlačení, která vyvolají hluboce uvolňujicí efekt.

Jak často je potřeba provádět relax-masáž? Je jedna masáž dostatkem pro plné pocítění efektu? To ano, ale po jedné relax-masáži ihned pocítíte její vliv, ale bohužel, bude poměrně krátkodobý. Na to, aby Váš organismus mohl upevnit získanou relaxační zkušenost, byste měli projít kurzem 7 až 10 masáží, jednou či dvakrát týdně.

Samozřejmě je erotická relax-masáž v Praze nemožná bez krásného a nahého těla naší masérky, bez dotyků její něžné kůže k Vašemu tělu… Nehledě na to, že relax-masáž v našem salóně nezahrnuje intimnosti, nicméně zahrnuje příjemné zakončení sexuálního potěšení — masérka Vám pomůže se plně uvolnit za pomoci něžných dotyků k Vašemu tělu právě tam, kde je to potřeba.

Pokud chcete spojit prospěch a erotické potěšení od času stráveného s krásnou dívkou, čekáme na Vás s relax-masáží v Praze!