Erotická masáž jako způsob vyznání lásky

Existuje ohromné množství erotických masáží, ale mají mnoho společného. Poskytnutí uspokojení, sexuální vzrušení, upevnění zdraví. Používá se především hlazení, tření, mazlení i polibky.
První erotická masáž byla doložena v Číně, přestože se mnozí domnívají, že zemí, kde erotická masáž vznikla, je Indie. Technika byla přísně střežená a předávala se pouze vyvoleným. V Japonsku se poprvé začaly používat kostky ledu při intimní masáži a tato technika se používá dodnes. A samozřejmě nesmíme zapomenout na tantrickou masáž, která v sobě zahrnuje jak tradiční postupy, tak i některé prvky z technik okolních zemí.
Na to, abyste svého muže potěšily erotickou masáží, nemusíte být profesionálkou v této oblasti, milá dívka v správném rozpoložení to zvládne za pomocí několika rad.
Jako první je důležité uvolnění partnera. Začněte s hlazením rukou a nohou, obzvláště kolem prstů u nohou, palců, to zbožňuje většina mužů. Pak pokračujte hlazením v oblasti zad. Dbejte na to, aby muž neusnul, proto měňte tempo i sílu pohybů, používejte polibky. Vášeň můžete více roznítit masáží pozadí a oblasti krku a uší.
Pokračujte masáží hrudi a břicha a intimních partií. Nemačkáme, netiskneme, stačí něžnost. Orientujte se podle jeho dechu, pokud se zrychluje, jste na dobré cestě. Pohrajte si s jeho penisem a varlaty, ale nezaměřujte se pouze na ně, jinak masáž ukončíte předčasně orgasmem nebo sexem.
Erotická masáž neslouží pouze k uvolnění, často slouží jako povzbuzení, především pokud Váš partner již není mladý a potřebuje vaši pomoci k dosažení erekce. Je to skvělý způsob, jak poznat dokonale tělo vašeho partnera, jeho erotické zóny, psychicky vás sbližuje a je to výborný způsob, jak strávit volný čas.
Erotická masáž v našem salonu v Praze – to je výborná možnost, jak si užít erotickou masáž ve dvojici. Vy, váš partner a dvě vybrané masérky. Skvěle se uvolníte a navíc se můžete přiučit, jak masáž dělají profesionální masérky, a potom si to zkusit v soukromí.